Ułatwienia dostępu

Mikrogrant

Celem konkursu Mirogrant było zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania organizacjom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, bądź takim, które nie zdołały jeszcze ustalić wewnętrznych zasad i procedur, wypracować kultury pracy czy sposobów skutecznego dotarcia do swoich odbiorców.

NASZE CELE I GŁÓWNE DZIAŁANIA

ROZWÓJ INSTYTUCJONALNY: Działania finansowane z mikrograntu pozwoliły nam zwiększyć kompetencje i wzmocnić zespół oraz poprawić rozpoznawalność Fundacji Ludzie z Natury w skali lokalnej oraz krajowej. Grant dał nam możliwość stworzenia identyfikacji marki oraz profesjonalnej strony internetowej pozbawionej barier. Wsparcie tutora oraz szkolenia znacząco wpłynęły na efektywność pracy i profesjonalizm naszych działań. Członiknie naszej Fundacji wzięły udział w szkoleniu z marketingu, obsługi programu Canva oraz obsługi strony internetowej, z której Państwo teraz korzystają.

SPOTKANIA DIALOGOWE: Celem projektu było również podniesienie kompetencji prowadzenia dialogu wśród kilkudziesięciu mieszkańców miasta Skarżyska-Kamiennej i pokazanie nowych dla społeczności lokalnej sposobów prowadzenia konsultacji społecznych. Przeprowadziliśmy trzy spotkania dialogowe w następujacych tematach:

  • Jak zdrowo jeść w czasach kryzysu?
  • Dzik jest dziki, ale czy taki zły?
  • Wolontariat w szkole, czy to działa?

PUBLIKACJA: Publikowany przez nas kwartalnik informował o wnioskach i idei rozmów dialogowych i pozwolił nam dotrzeć z nimi do szerszego grona odbiorców. Dodatkowo umieściliśmy w nim treści edukacyjne w tematach ekologicznych oraz o tym, w jaki sposób mieszkańcy mogą mieć wpływ na to, co dzieje się w naszym mieście.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram