Ułatwienia dostępu

Wesprzyj nas jako firma

Fundacja Ludzie z Natury działa na terenie powiatu skarżyskiego od 2022 roku. Naszą misją jest zbliżanie ludzi do natury i do siebie nawzajem.

Czy takie wartości jak zrównoważony rozwój, współpraca czy odpowiedzialność społeczna są istotne dla Ciebie i w Twojej firmie? Dołącz do naszej misji  i wspólnie podejmijmy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i lokalnej społeczności.

Zostań naszym partnerem! Skontaktuj się z nami:

Telefon: 41 252 49 18

E-mail: kontakt@ludzieznatury.org

Jak możesz nam pomóc?

 • Wsparcie finansowe: Każda darowizna, niezależnie od jej wielkości, przyczynia się do realizacji naszych celów. Możecie przekazać jednorazową wpłatę lub zdecydować się na regularne wsparcie.
  • Fundacja Ludzie z Natury
   pl. Floriański 3/210; 26-110 Skarżysko-Kamienna
   “darowizna na cele statutowe”
  • Nr konta: 73 1090 2590 0000 0001 5025 4690
 • Darowizny Rzeczowe: Możecie przekazać nam sprzęt, materiały biurowe, środki ochrony osobistej czy inne potrzebne przedmioty, które pomogą nam w codziennej działalności
 • Wsparcie w organizacji wydarzeń: stwórzmy razem wydarzenie dla lokalnej społeczności. Włącz się w organizację pikników międzysąsiedzkich, cyklicznych spotkań w ramach Pór Roku Ludzi z Natury.
 • Zleć nam organizację wydarzenia: chętnie zorganizujemy spotkanie integracyjne dla Twoich pracowników podczas których przeprowadzimy zajęcia i zabawy animacyjne dla dorosłych i dla dzieci.

Co możemy zaoferować w zamian? :

 • Promocja Współpracy: Twoja firma zostanie wymieniona jako partner na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w siedzibie naszej Fundacji w Bazie Leśna Oskoła i Strefy LAS.
 • Podziękowanie dla Partnerów Fundacji: Wszystkim naszym darczyńcom przyznajemy dyplomy z podziękowaniem za wsparcie naszych działań.

Dołącz do nas i razem stwórzmy lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy.

Wspierają nas:

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram