Ułatwienia dostępu

Spotkanie? Naturalnie!

Spotkanie? Naturalnie to cykliczne spotkania w naturze dla całych rodzin, które nasza Fundacja prowadzi już od początku założenia. Zmiana jaką chcemy osiągnąć to zainteresowanie uczestników spotkań do częstszego spędzania wspólnie wolnego czasu na świeżym powietrzu połączonego z aktywnością fizyczną. Pragniemy również rozwinąć w mieszkańcach świadomość ekologiczną i postawy ekologiczne.

Chcemy, aby nasze spotkania łączyły pokolenia. Dlatego też zapraszamy wszystkich: całe rodziny, młodzież, dorosłych i seniorów! Jest to wspaniała okazja żeby się przekonać jak mało nam potrzeba, żeby wartościowo spędzić czas: świeże powietrze, ruch i rozmowa.

Okres realizacji: od marca 2022

CELE PROJEKTU:

  • propagowanie wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu
  • poszerzanie świadomości ekologicznej
  • oswojenie się dzieci z przyrodą
  • uwrażliwienie uczestników na potrzeby natury

GŁÓWNE DZIAŁANIA

Na początku naszej działaności zapraszaliśmy na spotkania raz w miesiącu. Obecnie zapraszamy wszystkich chętnych w każdy piątek. Spotkania odbywają się w Baza Leśna Oskoła. Zapraszamy całe rodziny i do wspólnej zabawy na terenie Bazy, wspólne przygotowanie posiłku na ognisku.  

Jeśli zostaniesz z Twoim dzieckiem na terenie Bazy, jest to oferta bezpłatna. W przypadku, kiedy dziecko zostaje pod naszą opieką cena wynosi 50 zł za cały dzień z posiłkiem.

Prosimy o wcześniejszą informację o chęci uczestnictwa: 793 901 701

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram