Ułatwienia dostępu

Dzień otwarty w Bazie Leśna Oskoła

W ostatni piątek (28. czerwca 2024) zaprosiliśmy do naszej Bazy mieszkańców Skarżyska-Kamiennej na wspólne spędzenie czasu w plenerze.

Pogoda nam dopisała, było więc dużo zabaw na świeżym powietrzu. Dzieciom przypadły do gustu zabawy w małpim gaju. Po wspinaczkach, balansowaniu chętnie odpoczywały wylegując się na rozwieszonej siatce. Na terenie bazy pojawił się nowy szałas, w którym została ukryta huśtawka. Kto miał ochotę tam wejść, na pewno miał miłą niespodziankę 🙂

Najmłodsi goście większość czasu spędzili w kuchni błotnej połączonej z plenerowym sklepikiem 🙂 Aby wszystkim ulżyć w tym upale rozstawiliśmy również basen z wodą, który również cieszył się zainteresowaniem.

Na koniec przygotowaliśmy warsztaty tworzenia woskowijek, czyli naturalnych opakowań spożywczych. Tarkowanie wielkiej bryły wosku okazało się nie lada wyzwaniem, ale  daliśmy radę 🙂

To był bardzo udany dzień! 

Rodzice wraz z dziećmi zaangażowali się w przygotowane przez nas warsztaty tworzenia stempli z ziemniaków, z których powstała piękna mozaika. Dorośli towarzyszyli nam również w rozpalaniu i trzymaniu ognia. Zarówno dzieci jak i dorośli skomponowali własne pizze, które potem upiekliśmy na żywym ogniu.

Zapraszamy na kolejny piątek w Bazie, który odbędzie się 12. lipca. Czekamy na Was od 10:00. Będziecie? Proszę, dajcie nam znać: 793 901 701.

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram