Ułatwienia dostępu

POLOWANIE NA UBRANIE- vol. 7 DNI SKARŻYSKA

Zapraszamy Cię na siódmą już wymianę ubrań, która pomaga zadbać o planetę i odkryć kreatywne stylizacje. Spotykamy się 26 czerwca od 17:00 do 19:00 w Międzypokoleniowym Miejscu Spotkań - Strefa LAS (ul. 1 Maja 124 w Skarżysku).

Wymianka ubraniowa to sposób na to, by dać ubraniom nowe życie, zrobić porządek w szafie, przekazać w dobre ręce to, w czym z różnych powodów nie chodzimy. Jednocześnie świetna okazja, by odświeżyć swoją garderobę, upolować perełki i nie wydać na ten cel ani grosza.

Jak to działa?
Przynosisz ze sobą ubrania damskie, dziecięce, męskie: kurtki, spodnie, bluzki t-shirty, apaszki, buty, sukienki, spódnice, swetry, kapelusze, kombinezony, biżuterię, kurtki i tekstylia domowe. Ubrania spakuj w torby lub kartony i napisz w widocznym miejscu jakie rozmiary ubrań są w środku.

Ubrania które nie znajdą nowego właściciela przekażemy na naszą kampanię na Ubrania Do Oddania w ramach której zbieramy środki pieniężne na wykończenie naszej Bazy Leśnej Oskoła. Będziemy wdzięczne za pomoc w pakowaniu reszty ubrań w kartony.

Organizacja: ,,co moje to i twoje" - wkładamy rzeczy do wzięcia do wspólnej puli i każdy bierze co chce - oczywiście doradzając się i konsultując. Dobra zabawa gwarantowana.

Z naszej strony zapewniamy herbatkę, kawę i wodę.

Opłata: według uznania i własnych możliwości zrzutka do słoiczka. Darowizny wesprą działanie naszego Miejsca Spotkań.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez naszą stronę na Facebooku lub mail: ludzieznatury@gmail.com

*Wymianka dotyczy tylko ubrań i dodatków - prosimy o nieprzynoszenie makulatury i zabawek. Kiermasz zabawkowy zorganizujemy oddzielnie.

Do zobaczenia!

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram