Ułatwienia dostępu

Strefa LAS-miejsce spotkań dla każdego

Strefa LAS to miejsce: dla małych i dużych, dla aktywnych i potrzebujących wsparcia, dla rozgadanych i nieśmiałych.TO MIEJSCE PRZYJAZNE DLA KAŻDEGO! Niezależnie od jego wyglądu, poglądów czy wyznania.

Mamy za sobą kolejne tygodnie w Strefie, podczas których spotykaliśmy się na lepieniu gliny, szydełkowaniu, jodze czy kawie,herbacie i inspirujących rozmów. Oprócz smacznego napoju czeka na Was miła atmosfera, przestrzeń wymiany dóbr i warsztaty prowadzone przez wolontariuszy .Zapraszamy do współtworzenia tego międzypokoleniowego miejsca spotkań! Dziękujemy wszystkim, którzy z nami tworzą to miejsce bo jak sama nazwa wskazuje to Strefa Lokalnych Aktywności Społecznych.

Projekt “Strefa LAS” finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Projekt realizowany przez:
Budowa strony sfinansowana przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Chcesz nas wesprzeć ?

Zobacz jakie masz szerokie możliwości wsparcia naszej inicjatywy. Kliknij w przycisk i sprawdź.
WspieraJ
Copyright © 2024 Ludzie z natury
Created by: 
SquareTech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram